AKCE na měsíc červen, červenec

Milí přátelé, vážení klienti,

Při každé terapii v chladnějším dnech Vám přiložím na oblast zad rašelinový polštářek, jehož teplo vám uvolní problémová místa, prohřeje a uvolní svaly i energii v dané oblasti.

Akční nabídka kosmetiky Sothys. Každé základní, komplexní ošetření pleti: 990,-Kč. Běžná cena v kosmetických salonech Sothys až 1370,-Kč

 

Dopřejte si také masáž proti stresu ( více v sekci relaxační masáže ) je to uvolňující masáž obličeje spojená s akupresurní technikou aplikovanou v oblasti obličeje, hlavy, ramen a šíje. Zahrnuty jsou také protahovací manipulace v oblasti krku ( proti bolestem, uvolnění krční páteře ). Výborná prevence vrásek a napětí pokožky v obličeji. Používají se při ní ty nejkvalitnější oleje ( mandlový, kokosový ) - dle přání zvolená silice ( uklidňující levandule, omlazující ylang ylang a další silice od Nobilis Tilia )

Doporučuji také všem, kdo trpíte na bolesti hlavy či migrény - lymfoterapii celého těla, pomáhá i pravidelná lymtatická drenáž pouze horní části těla včetně pokožky hlavy, šíje, ramen a obličeje. 

Z důvodu vysoké kapacity klientů již objednávám pouze ty, kteří si zaplatí balíček min.3 masáží dopředu a to na v kontaktech uvedené číslo účtu. Je to nejen pro komplexnost terapie, ale také pro dodržení příchodu na dohodnutý termín. Děkuji za pochopení. 

 

Přeji Vám příjemný odpočinek.

 

Těším se na Vás!