Chlorella, ječmen original Green Ways

Zelené potraviny

V našem studiu je možná osobní prezentace a zakoupení zelených potravin – GW.  Dostane se Vám tak více informací o tom, jaký mají přínos do našeho života. 

Chcete očistit tělo od toxických látek? Trápí Vás únava, migréna, vysoký krevní tlak, záněty, oslabená imunita, cukrovka, dna či problémy s trávením? Příčinou může být nevyvážená strava a překyselení organismu. Dokonalý způsob, jak se jich zbavit, představují zelené potraviny, ve světě známé jako GREEN FOODS. Rostlinná míza podporuje optimální fungování těla:

·          Pomáhá v boji s nejrůznějšími chorobami včetně astmatu, artritidy, impotence a ledvinových potíží

·          Účinně zbavuje kůži akné, ekzémů, lupénky

·          Posiluje obranný systém a je bezpečnou prevencí rakoviny

·          Jednoznačně zpomaluje stárnutí organismu

 

Nápoj z mladého ječmene je určený pro každého i děti a ne jen pro sportovce. Dokonale čistý, enzymatický, 100% přírodní džus z mladého ječmene - živý nápoj z přírody. Vrcholoví sportovci užívají MJ pro zlepšení vytrvalosti, síly i celkové vitality. Výrazně urychluje regeneraci i rekonvalescenci po zraněních.
Pomáhá lidskému tělu, aby se léčilo samo. Jeho působení je komplexní. Podporuje přirozené léčebné procesy.Obsahuje mnoho důležitých vitaminů, enzymů, antioxidantů, stejně jako chlorofyl, který je jedním z nejpřirozenějších regenerátorů zdraví a mládí. Zelený elixír v jediné sklenici. 

Chlorella, která čistí organismus a posiluje imunitní systém. Je to široce záběrový očistný prostředek bohatý na antioxidanty, které brání organismus proti působení volných radikálů a tím chrání buňky i samotné DNA v našem těle. Má schopnost vázat na sebe těžké kovy, odvádět je ven z těla a odbourávat jedovaté látky, čímž pročistí tělo a vypomůže mu bojovat proti rakovině a jiným nemocem. Její název naznačuje vysoké množství chlorofylu, jenž má velký význam pro tvorbu červených krvinek a další procesy v organismu.

Mladý ječmen i chlorella řeší mnoho zdravotních problémů. 

Po předchozí konzultaci o zelených potravinách mohu dle potřeb zasílat poštou. Možnost osobního odběru. Při zakoupení dvou produktů chlorelly i ječmene platí výhodnější cena.