Relaxačně zdravotní masáž s prvky aromaterapie

Tato masáž se doporučuje při nervovém vypětí a při nespavosti. Silice pronikají přes pokožku do hlubších vrstev tkáně a odtud do krve a celého organismu. Současně působí prostřednictvím dýchacích orgánů na nervová centra v mozku. Dochází tak dle výběru silice k odstranění stresu, únavy, deprese, zlepšuje spánek, posiluje imunitní systém apod. Vyberte si vhodnou silici, kterou právě potřebujete. Používám pouze kvalitní, 100% silice od Nobilis Tilia a výhradně kokosový olej.

Ceník:

celé tělo 60 min. 700,-
celé tělo

90 min

1050,-

celé tělo 120min. 1250,-

Vyberte si z naší nabídky:

Eukalyptus citronovonný: Osvěžující citronovo eukalyptová vůně. Je velmi účinným olejem na uvolnění kloubů, svalů a páteře a při revmatických potížích. 

Grapefruit: detoxikační, lymfatický stimulant, protistresový. Očišťuje lymfatický systém a napomáhá vylučování toxinů. (celulitida, otoky, nadváha). Posiluje a čistí zažívání ( zácpa, bolesti hlavy způsobené pomalým zažíváním). Uvolňuje nervové napětí, úzkost a deprese.

Lemongras: Příjemná, výrazná citronová vůně. Silně protibakteriální a protiplísňový. Používá se na neuralgie, bolesti a pohmožděniny, osvěžuje, pročišťuje, pomáhá koncentraci. 

S rozmarýnem: Všestranný olej pro posílení organizmu, pomáhá rozproudit energii a krevní oběh, prohřívá a zvyšuje krevní tlak, zlepšuje koncentraci a paměť, účinný při melancholii, únavě a nervovém vyčerpání, podporuje koncentraci, povzbuzuje, zahání úzkost, pomáhá při chřipce a revmatismu, uvolňuje bolavé a namožené svaly.

Litsea: osvěžující, protiinfekční, posiluje koncentraci. Sladce citronová vůně s květovými podtóny. Olej je vhodný jako prevence proti infekčním onemocněním , používá se na unavené a oteklé nohy. Příjemně osvěžuje, působí proti únavě, depresi, sklíčenosti, vhodný k udržení koncentrace.

S levandulí: všestranně zklidňující, vhodná při nespavosti, migréně, chřipce, má výrazné hojivé účinky a pomáhá snižovat krevní tlak. Sladce bylinná , jemná, lehce květinová vůně. Všestranný olej vhodný  k ošetření oděrek, spálenin a kožních onemocnění, zklidňuje a pomáhá při bolestech, sdečních a emočních obtížích od arytmie až po deprese, hysterii či nespavost, vhodný v těhotenství a pro děti.

 

Měkké techniky 

Provádí se bez použití oleje, nasucho. Měkké techniky se zaměřují na kůži, podkoží, fascie, svaly a jejich úpony. Slouží k uvolnění svalových spasmů a k odstranění tzv. reflexních, bolestivých změn ve svalech. Těmito technikami reflexní cestou nejenom uvolňujeme napětí měkkých tkání, ale také porušenou funkci vnitřních orgánů. 

60min. 700,-

Komplexní terapie 

Kombinující masáž s prvky měkkých technik, zdravotní masáže, hloubkové masáže, olejové aromamasáže a reflexní terapie na ploskách nohou
  
60min.   750,-
120min. 1400,-
 
 
 

Masáž obličeje a hlavy antistress 

Masáž proti stresu je uvolňující masáž obličeje spojená s akupresurní technikou aplikovanou v oblasti obličeje, hlavy ( na přání), ramen a šíje. Zahrnuty jsou také protahovací manipulace v oblasti krku ( proti bolestem, uvolnění krční páteře ). Výborná prevence vrásek a napětí pokožky v obličeji. Používají se při ní ty nejkvalitnější oleje ( mandlový, kokosový ) - dle přání také silice ( levandule, santalové dřevo, směs uklidňujících silic Nobilis Tilia )

60 min. 650,- Kč

Hot Stones - masáž lávovými kameny

Horké kameny svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy těla, zlepšuje se krevní cirkulace, posiluje se lymfatický a imunitní systém. Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus, ohřívá pokožku, která díky tomu vstřebává léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo. Proto se pak lépe pracuje s hlubšími vrstvami tkáně. Masáž pomáhá zlepšit problémy se spánkem a uvolňuje.

Během masáže dochází k uvolnění křečí, bolesti a ztuhlosti svalstva.

Lávové kameny - záda, nohy

70 min.

 800,-

Lávové kameny - celé tělo

Lávové kameny + aromaterapie

   

90 min.

90 min.

 950,-

1000,-

Ájurvédská masáž teplým sezamovým olejem 

Horký olej prohřeje tělo a dokáže proniknout do pórů pokožky snadněji a hlouběji.
Sezamový olej má protizánětlivou působnost v těle, váže toxiny - sezamový olej patří k silným antioxidantům. Tento olej má čistící a vyživující účinek na pokožku, tkáně a klouby. Sezamový olej jako jediný po Třezalkovém oleji má schopnost pronikat hluboko do tkání, kloubů a tím je regenerovat. Otevření pórů díky vlastnostem horkého sezamového oleje regeneruje a  působí pro kůži a tělo regeneračně a detoxikačně. V Ájurvédě se považuje za velmi účinnou a jedinečnou metodu. Používá se zde větší množství sezamového oleje. 

60 min. 850,-

  90 min. 1100,-  

120 min. 1500,-

( s možností silice dle výběru + 100,-)

 

( Na všechna tělová ošetření je možno vystavit dárkový poukaz, fakturu zaměstnavateli, možno uplatnit  benefity sodexo )