Cena je uvedena vždy pod jednotlivým typem terapie.

 

   Produkty k prodeji, se kterými jsem spokojená a mohu jen doporučit:

 
  • Nutrilite:  

Špička na trhu v doplňcích stravy. 

V tomto období (virových měsících) doporučuji především užívat vit.C plus, který obsahuje citrusové bioflavonoidy z celých plodů a extrakty z třešní Acerola, který je jeho nejvyšším zdrojem. Zároveň bioflavonoidy pomáhají maximálnímu využití takto připraveného vitaminu C. Jedna tableta denně dodá stabilní přísun vitaminu C po dobu 8 hodin.

  • Profesionální kosmetika Sothys:

Zprostředkování této uznávané kosmetiky je možné pouze po předchozí návštěvě a konzultaci, kterou Vám nabízím zcela zdarma. Osobní návštěva je nutná pro zkonzultování Vašeho stavu pleti a doporučení domácí péče pro její maximální účinek. 

  • Produkty Karla Hádka:
Zde mohu doporučit všechno. Veškeré produkty jsou úžasné. Pokud konkrétně, tak hlavně směsi éterických olejů s antivirovým působením, které navíc příjemně provoní váš domov. Také čistící ústní oleje s obsahem prospěšnych silic působících proti kazům, zubnímu kameni a to bez škodlivých tenzidů obsažených v běžných zubních pastách, baby zubní oleje pro růst zoubků bez bolesti a mnohé další úžasné produkty v té nejvyšší kvalitě. 

Při nákupu nad 2500,-Kč sleva - 10%. 

 Vše je možno osobně vyzvednout na adrese v Cholupicích. Pro více informací na kont.emailu: radka.kajsova@gmail.com

 

Masáže pro firmy na fakturu

Současní odběratelé: Oborová zdravotní pojišťovna, Ředitelství silnic a dálnic ČR, Benefit management, Český hydrometeorologický ústav, klienti ČSOB, HR  guru ad.

Dodržení příchodu

Z důvodu vysoké kapacity klientů a častého nedodržení příchodu ve stanovený den, kvůli čemuž se na termín nemůže objednat klient, který by měl vážný zájem již objednávám pouze ty, kteří si předem objednají balíček (předplatné) min.3 masáží dopředu. Děkuji Vám za pochopení. 

 

Masáže na Vaší firemní akci

Dle zájmu mohu zorganizovat masáže pro Vaše zaměstnance na firemní akci kdekoliv v Praze i mimo Prahu do 20km. Podmínky dle dohody. Minimální počet uskutečněných masáží je 20.
 

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky mají skrytou, Vámi darovanou hodnotu. Z darované částky se pak odečítají jednotlivé ceny za terapie, které si obdarovaný postupně vybírá. Obdarovaného také můžete zvát na Vámi vybranou masáž nebo mu dopřát výhodný dárkový balíček.

Veškeré naše poukázky jsou přenosné a ode dne vystavení mají 6 měsíční dobu platnosti.

Poukázky je možné získat...

  • zasláním na Vaši emailovou adresu k vytištění
  • pro firemní potřeby na fakturu - osobně, scan, pošta