Cena je uvedena vždy pod jednotlivým typem terapie.

 

Masáže pro firmy na fakturu

Současní odběratelé: Oborová zdravotní pojišťovna, Ředitelství silnic a dálnic ČR, Benefit management, Český hydrometeorologický ústav, klienti ČSOB, HR  guru ad.

Dodržení příchodu

Z důvodu vysoké kapacity klientů a častého nedodržení příchodu ve stanovený den, kvůli čemuž se na termín nemůže objednat klient, který by měl vážný zájem již objednávám pouze ty, kteří si předem objednají balíček min.3 masáží dopředu a převedou platbu na v kontaktech uvedené číslo účtu. Je to z důvodu komplexnosti péče, ale také pro dodržení příchodu na dohodnutý termín. Děkuji Vám za pochopení. 

 

Masáže na Vaší firemní akci

Dle zájmu mohu zorganizovat masáže pro Vaše zaměstnance na firemní akci kdekoliv v Praze i mimo Prahu do 20km. Podmínky dle dohody. Minimální počet uskutečněných masáží je 20.
 

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky mají skrytou, Vámi darovanou hodnotu. Z darované částky se pak odečítají jednotlivé ceny za terapie, které si obdarovaný postupně vybírá. Obdarovaného také můžete zvát na Vámi vybranou masáž nebo mu dopřát výhodný dárkový balíček.

Veškeré naše poukázky jsou přenosné a ode dne vystavení mají 6 měsíční dobu platnosti.

Poukázky je možné získat...

  • zasláním na Vaši emailovou adresu k vytištění
  • pro firemní potřeby na fakturu - osobně, scan, pošta

Chlorella a Mladý ječmen Green Ways:

Pro informaci o ceně Mladého ječmene a Chlorelly mě prosím kontaktujte. Nabízím také produkty doplňků stravy firmy Nutrilite, která je špičkou v doplňích stravy na světovém trhu. Při výběru osobně poradím.