Profesionální ošetření 

 • Chcete trvale zlepšit stav své pleti a udržet pleť krásnou po dlouhou dobu? S dobře nastavenou péčí to spolu zvládneme. Přijďte se přesvědčit a zároveň maximálně zrelaxovat.
 • Značka Sothys je určena pro zákaznice, které očekávají tu nejvyšší kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb. Chtějí si odpočinout a nechat se hýčkat v klidném prostředí. 
 • Poradím vám, jaké přípravky v péči o současný stav vaší pleti zvolit a jak správně se o pleť starat i v domácím prosředí.
 • Více o používané kosmetice:  www.sothys.cz
 • Uznávaná luxusní kosmetika
 • Přípravky nejvyšší technologie
 • Vysoká účinnost, která nekolísá i při dlouhodobém používání, účinně řešící jakýkoliv stav a problém pleti
 • Partner salonů krásy, spa hotelů, lázní a welness center
 • Při profesionálním ošetření se používá pro klienta neprodejný materiál určený pouze pro práci ve vysokých koncentracích účinných látek. Jednotlivé procedury se liší technikou i různým počtem a skladbou jednotlivých kroků. 
Složení této vysoce účinné pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Takto je zaručena její maximální kvalita a efektivita. Dopřejte si nevšední pečující zážitek se značkou, která vás oslní nejen svou vůní, ale hlavně neuvěřitelnými účinky.
 
 
 
 • Součástí každého ošetření je úprava obočí a masáž obličeje Digi Estetique, dekoltu, krku, šíje i ramen.
 • Samozřejmostí je dle potřeby ultrazvukové čištění pleti i ruční čištění, popř. ozonoterapie
 • Po každé kosmetické péči je samozřejmostí denní líčení dle přání klientky a je zdarma.
 
Základní basic ošetření 
( pleť suchá, mastná, normální a smíšená, pleť s křehkými kapilárami )
 • Suché pleti zajistí ošetření Nutritive výživu, vláčnost a jemnost. 
 • Mastné pleti se sklonem k rozšířeným pórům normalizuje nadměrné množství mazu, udrží hydrataci a obnoví rovnováhu aknózní pleti. 
 • Pleť smíšená po ošetření dokáže redukovat maz ve střední části obličeje a udrží hydrataci v jiných oblastech pleti. 
 • Úkolem péče o viditelné cévky, zčervenání, trudovitý vzhled je posílení cévní stěny, zklidnění, zvýšení odolnosti vůči vnějším vlivům a tím zmírnění zčervenání pleti.
 
Komplexní péče. Ošetření plně pokrývá nároky na hydrataci nebo výživu pleti, včetně základní kosmetické péče (úprava obočí, čištění pleti povrchovými i hloubkovými přípravky, ultrazvukem, dle potřeby i ručně, peeling, který připravuje pleť na aplikaci dalších pěstících produktů, masáž obličeje, dekoltu, teplé ručníky, maska a závěrečná péče) 
Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti.
 
Nepostradatelný základ k získání a udržení si krásné pleti.
 
1hod. 30 minut 

1150,- Kč

                                                1hod. 890,-Kč ( expresní ošetření bez masáže )

 
 
Mastná pleť s problémy - salonní kúra 
 Toto ošetření je včetně dvoufázového čištění. Aplikace desquacremu a ruční dočištění. Ošetření je vhodné pro problematickou pleť, mastnou, aknetickou, nečistou. Obsahuje odlíčení, úpravu obočí, změkčení pleti a hloubkové ruční čištění, ozon, ampuli, masku, krém, konečnou úpravu. Pomáhá obnovit buněčnou rovnováhu a umožnit eliminaci nerovností pleti.
 
1hod. 20 minut
1.150,- Kč
 
 
Specifická ošetření - relaxace
 
Hydratace pleti
 
Dehydrovaná pleť je křehká, hrubá, olupuje se, napomáhá tvorbě vrásek, rychleji se projevují příznaky stárnutí. Aktivní látky v profesionálních produktech napomohou pleti udržet optimální množství vody na povrchu i v hlubších vrstvách pleti. Pleť bude jasná a jemná.
 
1hod.30 minut
1.250,- Kč
 
Zpevnění pleti
 
Zralá pleť ztrácí svou přirozenou elastičnost a svěžest, rysy obličeje jsou unavené a tvář ztrácí svou kontruru. Pravidelná péče navrací pleti pružnost, kontury obličeje jsou pevnější, pleť získává jas a vitalitu.
 
1hod. 30 minut
1.250,-Kč
 
 
Všechna ošetření jsou vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže. 
 
Specifické obličejové kúry:
Jedná se o 
 
 
Eau Thermale Spa TM - Ošetření pro citlivou pleť
Základem profesionální péče jsou přípravky s velmi jemnou strukturou s termální vodou pramene Marie-Henriette, které citlivé pleti poskytnou zpět rovnováhu, posílí její funkci a přirozenou bariérovou ochranu. Pleť získává energii a snadněji se vyrovnává s agresí exteriéru. Pleť bude vláčná, zklidněná, hydratovaná a celkově ozdravěná.  
 
1 hod. 30 minut
1.400,- Kč
 
Okysličující kúra  
 
Exkluzivní, kyslíková, sezonní péče, pro revitalizovanou pokožku plnou vitality, která je kombinací chronobiologie, síly vitamínů, dávky kyslíku, minerálů, podpora obranného systému a požitku z ošetření nejmodernější technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxací. Přesně cílí na specifické potřeby pleti před zimou a s koktejlem vitamínů pro oživení a ochranu v létě. Cílem je krásná, hydratovaná, vyživená pleť. Cílem je krásná, hydratovaná, vyživená pleť. 
 
1 hod. 30 minut
1.350,- Kč
 
 
NO2ctuelle - večerní ošetření pro dokonalý vzhled
 
Zcela mimořádné ošetření, které je vhodné pro odstranění projevů únavy, nevyspání a vyčerpání. Použité přípravky budou pracovat během noci pro dokonalý vzhled po probuzení. Ošetření je vhodné absolvovat pouze ve večerních hodinách. Obsahuje úpravu obočí, čištění pleti pomocí dvou přípravků, ampuli, aplikaci detoxikačního krému s vit.C - NO2ctuelle, masáž a závěrečnou tečkou je maska s fytoendorfiny, která se vmasíruje a bude působit celou noc. Na druhý večer obdržíte jako bonus ještě jedno balení masky pro dlouhodobý efekt.
 
1 hod. 30 minut
1.600,- Kč
 
 
Luxusní kosmetické kúry:
Ošetření, která zahrnují tu nejlepší péči o pleť těmi nejúčinnějšími přípravky. Vedle vynikajícího kosmetického efektu, který přetrvá až do další návštěvy, je významným prvkem i pocit absolutního hýčkání. To nejlepší, co můžeme udělat pro dokonalost Vaší pleti.
 
 
Energizující kúra s výtažkem ze sibiřského ženšenu
 
Toto povzbuzující ošetření je regeneračním balzámem, který pleť rozzáří přívalem světla a odhalí mladistvý vzhled. Tento rituál znovu dobíjí pleťové buňky energií a současně je regeneruje a chrání. Celé ošetření je perfektní harmonií složení produktů s odbornou znalostí exkluzivních tahů Digi-Esthétique. Ženšen je nazýván "kořenem mládí" a je schopen působit na geny, které ovlivňují kvalitu a odolnost pleti, chrání, stimuluje a regeneruje.
 
1 hodina 40 minut
1.900,- Kč
 
 
Peeling Resurfacant
 
Spojení medicíny a kosmetické odbornosti. Sothys vyvinul dva typy peelingů pro rychlejší obnovu a okysličení pleti a pro intenzivnější hloubkové čištění. Eliminuje drobné vrásky, nadměrnou pigmentaci a jizvy, problémy pleti. Pleť je projasněná, sjednocená a září. Je čistá, jemná, znovu obnovená. 
 
1 hodina 30 minut
1.400,- Kč
Soin peeling Resurfasant - C
 
Program pro intenzivní obnovu pleti s ampulí čistého vitamínu C. Je založen na peelingu 20% kyselinou glykolovou a salicylovou, mikrodermabrazi s minerálními krystalky. Vhodné pro mastnou, hrubou, lesklou pleť, mdlou nebo kuřáckou pleť, pro eliminaci drobných vrásek, nadměrné pigmentace a jizev. 
 
1 hodina 30 minut
1.600,- Kč
 
Sothys homme - ošetření pro muže s ručním čištěním
 
Důkladná detoxikace a energetický rituál pro čistý vzhled pleti. Hydratace a anti - age. Očištění pleti, úprava obočí, čistící a energizující obličejová péče, čištění pleti pomocí přípravků, ruční čištění, ampule s hydratačními a anti age účinky, masáž obličeje modelačním krémem, horní části hrudníku a trapéz, maska, krém.
 
1 hod.20minut
1.350,-Kč
 
 

1.100,- Kč

Nadstandardní kosmeceutické připravky Sothys ovlivňují i hlubší vrstvy pokožky a proto efekt na pleti přetrvává po delší dobu. Postupně se mění struktura pleti vyrazně mnohem dál, než je tomu u jiných typů ošetření. Intenzivní péče je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí řešit stav své pleti rychle, efektivně a užít si nezapomenutelný zážitek. 

 

Kde koupím produkt na domácí péči, aby se salonní kúra mohla podpořit? 

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde na vás čekají vyškolení profesionálové. Poradí vám a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti.