Profesionální ošetření 

 • Chcete trvale zlepšit stav své pleti a udržet pleť krásnou po dlouhou dobu? S dobře nastavenou Sothys péčí to spolu zvládneme. Přijďte se přesvědčit a zároveň maximálně zrelaxovat.
 • Značka Sothys je určena pro zákaznice, které očekávají tu nejvyšší kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb. Chtějí si odpočinout a nechat se hýčkat v klidném prostředí. 
 • Poradím vám, jaké přípravky v péči o současný stav vaší pleti zvolit a jak správně se o pleť starat i v domácím prostředí.
 • Více o používané kosmetice:  www.sothys.cz
Složení této vysoce účinné pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Takto je zaručena její maximální kvalita a efektivita. Dopřejte si nevšední pečující zážitek se značkou, která vás oslní nejen svou vůní, ale hlavně neuvěřitelnými účinky.
 
 • Uznávaná a vysoce účinná luxusní kosmetika.
 • Přípravky nejvyšší technologie, které se obejdou bez zásahu jakýchkoliv kosmetických přístrojů, díky špičkové účinnosti a vstřebatelnosti.
 • Vysoká účinnost, která nekolísá i při dlouhodobém používání, účinně řešící jakýkoliv stav a problém pleti.
 • Partner salonů krásy, spa hotelů, lázní a welness center.
 • Při profesionálním ošetření se používá pro klienta neprodejný materiál určený pouze pro práci ve vysokých koncentracích účinných látek. Jednotlivé procedury se liší technikou i různým počtem a skladbou jednotlivých kroků. 
 
 
 • Součástí každého ošetření je úprava obočí a velmi příjemná masáž obličeje Digi Estetique v kombinaci s lymfatickou masáží  obličeje a hlavy, u masky poté dekoltu a fyzio masáží krku, šíje i ramen v kombinaci s aromaraterapií Karla Hadka
 • Samozřejmostí je dle potřeby ultrazvukové čištění pleti i důkladné ruční čištění, popř. u problematické pleti ozonoterapie
 • Po kosmetické péči je samozřejmostí dle přání klientky denní líčení a je zdarma.
 • Díky domácímu salonu Vám mohu nabídnout příznivější ceny než je tomu v jiných salonech Sothys, nikoliv však pod úroveň kvality.
Ceník:
 
Komplexní basic ošetření 
( pleť suchá, mastná, normální a smíšená, pleť s křehkými kapilárami )
 
Ošetření plně pokrývá nároky na hydrataci nebo výživu pleti, včetně základní kosmetické péče (úprava obočí, čištění pleti povrchovými i hloubkovými přípravky, ultrazvukem, dle potřeby i ručně, gomáž anebo peeling, který připravuje pleť na aplikaci dalších pěstících produktů, masáž obličeje, dekoltu, teplé ručníky, maska, sérum a závěrečná péče) 
Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti.
 
Nepostradatelné ošetření k získání a udržení si krásné pleti.
 
1hod. 30 minut 

1250- Kč

                                     

 
 
Mastná pleť s problémy 
 Toto ošetření je včetně dvoufázového čištění. Aplikace desquacremu a ruční dočištění. Ošetření je vhodné pro problematickou pleť, mastnou, aknetickou, nečistou. Obsahuje odlíčení, úpravu obočí, změkčení pleti a hloubkové ruční čištění, čistící sérum, masku, krém, konečnou úpravu. Pomáhá obnovit buněčnou rovnováhu a umožnit eliminaci nerovností pleti.
Toto ošetření je bez masáže obličeje.
 
1hod. 15 minut
1.250,- Kč
  
 
 
Specifická ošetření - relaxace
 
Hydratace pleti
 
Dehydrovaná pleť je křehká, hrubá, olupuje se, napomáhá tvorbě vrásek, rychleji se projevují příznaky stárnutí. Aktivní látky v profesionálních produktech napomohou pleti udržet optimální množství vody na povrchu i v hlubších vrstvách pleti. Pleť bude jasná, jemná a dlouhodobě hydratovaná.
 
1hod.30 minut
1.350,- Kč
 
 
Zpevnění pleti
 
Zralá pleť ztrácí svou přirozenou elastičnost a svěžest, rysy obličeje jsou unavené a tvář ztrácí svou konturu. Pravidelná péče od Sothys navrací pleti pružnost, kontury obličeje jsou pevnější, pleť získává jas a vitalitu.
 
1hod. 30 minut
1.350,-Kč

 

Profesionální peeling s kyselinou glykolovou  

 • Rychlé a okamžité projasnění a vyčištění pleti doprovázené odlíčením, mechanickou gomáží, peelingem s kys.glykolovou, ručním čištěním pleti, hloubkovým čistícím krémem, masáží digi estetique, sérem dle typu pleti, závěrečná regenerační péče, makeup.

 • Přínosy: vylepšuje texturu pleti, exfoliuje nežádoucí pleťové buňky, působí preventivně proti ucpávání pórů, okamžitě projasňuje, zjemňuje rozšířené póry, vyhlazuje pleť. Doporučuje se provést toto ošetření také před intenzivním hydratačním ošetřením nebo ošetřením mládí.

   1 hod.30 minut 1500,- Kč 
 

 

 
Všechna ošetření jsou vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže. 
 
Specifické obličejové kúry:
 
Ošetření, která zahrnují tu nejlepší péči o pleť těmi nejúčinnějšími přípravky s vysokými koncentracemi účiinných látek. Vedle vynikajícího kosmetického efektu, který přetrvá až do další návštěvy, je významným prvkem i pocit absolutního hýčkání. To nejlepší, co mohu udělat pro dokonalost Vaší pleti.
 
 
 
 
 
Intenzivní ošetření mládí BP3
 
Intenzivní ošetření, které obsahuje BP3 komplex. Šafrán, jerlín a peptidy stimulují antioxidační obranné systémy, stimulují regeneraci pleti, bojují proti viditelným známkám stárnutí - vráskám a povoleným rysům a vy získáte viditelně mladší tvář.
Ošetření kombinuje moderní přípravky s využitím patentovaných látek a masážních technik, kde byla prokázána účinnost již po jednom ošetření.
 
1h 45minut 
2100,- Kč
 
 
 
Profesionální peeling + ampule vit. C
 
Program pro intenzivní obnovu pleti s ampulí čistého vitamínu C. Je založen na peelingu 20% kyselinou glykolovou. Vhodné pro mastnou, problematickou, hrubou, lesklou pleť s rozšířenými póry. Pro eliminaci drobných vrásek, nadměrné pigmentace a jizev. 
 
1 hodina 30 minut
1.650,- Kč
 
 
 
 

1.100,- Kč

Nadstandardní kosmeceutické připravky Sothys ovlivňují i hlubší vrstvy pokožky a proto efekt na pleti přetrvává po delší dobu. Postupně se mění struktura pleti vyrazně mnohem dál, než je tomu u jiných typů ošetření. Intenzivní péče je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí řešit stav své pleti rychle, efektivně a užít si nezapomenutelný zážitek. 

 

Kde koupím produkt na domácí péči, aby se salonní kúra mohla podpořit? 

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech. Tam vám poradí a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti. 

Nyní jsem na mateřské dovolené. Proto nabízím zprostředkování péče na domácí použití pouze po předchozí návštěvě a konzultaci, kterou Vám nabízím zcela zdarma. Kosmetiku lze poté osobně vyzvednout na adrese na Praze 4.