Profesionální ošetření 

 • Chcete trvale zlepšit stav své pleti a udržet pleť krásnou po dlouhou dobu? S dobře nastavenou Sothys péčí to spolu zvládneme. Přijďte se přesvědčit a zároveň maximálně zrelaxovat.
 • Značka Sothys je určena pro zákaznice, které očekávají tu nejvyšší kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb. Chtějí si odpočinout a nechat se hýčkat v klidném prostředí. 
 • Poradím vám, jaké přípravky v péči o současný stav vaší pleti zvolit a jak správně se o pleť starat i v domácím prostředí.
 • Více o používané kosmetice:  www.sothys.cz
Složení této vysoce účinné pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Takto je zaručena její maximální kvalita a efektivita. Dopřejte si nevšední pečující zážitek se značkou, která vás oslní nejen svou vůní, ale hlavně neuvěřitelnými účinky.
 
 • Uznávaná a vysoce účinná luxusní kosmetika.
 • Přípravky nejvyšší technologie, které se obejdou bez zásahu jakýchkoliv kosmetických přístrojů, díky špičkové účinnosti a vstřebatelnosti.
 • Vysoká účinnost, která nekolísá i při dlouhodobém používání, účinně řešící jakýkoliv stav a problém pleti.
 • Partner salonů krásy, spa hotelů, lázní a welness center.
 • Při profesionálním ošetření se používá pro klienta neprodejný materiál určený pouze pro práci ve vysokých koncentracích účinných látek. Jednotlivé procedury se liší technikou i různým počtem a skladbou jednotlivých kroků. 
 
 
 • Součástí každého ošetření je úprava obočí a velmi příjemná masáž obličeje Digi Estetique, dekoltu, krku, šíje i ramen.
 • Samozřejmostí je dle potřeby ultrazvukové čištění pleti i důkladné ruční čištění, popř. ozonoterapie
 • Po kosmetické péči je samozřejmostí denní líčení dle přání klientky a je zdarma.
Ceník:
 
Komplexní basic ošetření 
( pleť suchá, mastná, normální a smíšená, pleť s křehkými kapilárami )
 
Ošetření plně pokrývá nároky na hydrataci nebo výživu pleti, včetně základní kosmetické péče (úprava obočí, čištění pleti povrchovými i hloubkovými přípravky, ultrazvukem, dle potřeby i ručně, gomáž anebo peeling, který připravuje pleť na aplikaci dalších pěstících produktů, masáž obličeje, dekoltu, teplé ručníky, maska, sérum a závěrečná péče) 
Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti.
 
Nepostradatelné ošetření k získání a udržení si krásné pleti.
 
1hod. 30 minut 

1200,- Kč

                                                Expresní ošetření 1hod. 1000,-Kč ( ošetření bez masáže obličeje, s masáží šíje a krku při masce )

 
 
Mastná pleť s problémy 
 Toto ošetření je včetně dvoufázového čištění. Aplikace desquacremu a ruční dočištění. Ošetření je vhodné pro problematickou pleť, mastnou, aknetickou, nečistou. Obsahuje odlíčení, úpravu obočí, změkčení pleti a hloubkové ruční čištění, ozon, ampuli, masku, krém, konečnou úpravu. Pomáhá obnovit buněčnou rovnováhu a umožnit eliminaci nerovností pleti.
 
1hod. 20 minut
1.200,- Kč
  
 
 
Specifická ošetření - relaxace
 
Hydratace pleti
 
Dehydrovaná pleť je křehká, hrubá, olupuje se, napomáhá tvorbě vrásek, rychleji se projevují příznaky stárnutí. Aktivní látky v profesionálních produktech napomohou pleti udržet optimální množství vody na povrchu i v hlubších vrstvách pleti. Pleť bude jasná, jemná a dlouhodobě hydratovaná.
 
1hod.30 minut
1.350,- Kč
Možnost doplňkové péče: peeling s kys.glykolovou a salicylovou 250,-Kč
 
Zpevnění pleti
 
Zralá pleť ztrácí svou přirozenou elastičnost a svěžest, rysy obličeje jsou unavené a tvář ztrácí svou konturu. Pravidelná péče od Sothys navrací pleti pružnost, kontury obličeje jsou pevnější, pleť získává jas a vitalitu.
 
1hod. 30 minut
1.350,-Kč

 

Profesionální peeling s kyselinou glykolovou a salicylovou

 • Rychlé a okamžité projasnění a vyčištění pleti doprovázené odlíčením, mechanickou exfoliací gomáží, exfoliací s kys.salicylovou a glykolovou, kterými se provádí masáž po dobu až 15minut dle typu pleti, dočištěním a závěrečnou regenerační péčí.

 • Přínosy: vylepšuje texturu pleti, exfoliuje nežádoucí pleťové buňky, působí preventivně proti ucpávání pórů, okamžitě projasňuje.

 • Celkový výsledek zvýrazní lehký, závěrečný makeup.

   45 minut 900,- Kč 
 

 

 
Všechna ošetření jsou vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže. 
 
Specifické obličejové kúry:
Jedná se o 
 
 
Eau Thermale Spa TM - Ošetření pro citlivou pleť
Základem profesionální péče jsou přípravky s velmi jemnou strukturou s termální vodou pramene Marie-Henriette, které citlivé pleti poskytnou zpět rovnováhu, posílí její funkci a přirozenou bariérovou ochranu. Pleť získává energii a snadněji se vyrovnává s agresí exteriéru. Pleť bude vláčná, zklidněná, hydratovaná a celkově ozdravěná.  Citlivost pleťi se navrací do rovnováhy.
 
1 hod. 30 minut
1.400,- Kč
 
Okysličující kúra  
 
Exkluzivní, kyslíková, sezonní péče, pro revitalizovanou pokožku plnou vitality, která je kombinací chronobiologie, síly vitamínů, dávky kyslíku, minerálů, podpora obranného systému a požitku z ošetření nejmodernější technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxací. Přesně cílí na specifické potřeby pleti před zimou a s koktejlem vitamínů pro oživení a ochranu v létě. Cílem je krásná, hydratovaná, vyživená pleť.
 
1 hod. 30 minut
1.350,- Kč
 
 
Kosmetické kúry + relaxace:
Ošetření, která zahrnují tu nejlepší péči o pleť těmi nejúčinnějšími přípravky. Vedle vynikajícího kosmetického efektu, který přetrvá až do další návštěvy, je významným prvkem i pocit absolutního hýčkání. To nejlepší, co můžeme udělat pro dokonalost Vaší pleti.
 
 
Peeling Resurfacant
 
Spojení medicíny a kosmetické odbornosti. Sothys vyvinul dva typy peelingů pro rychlejší obnovu a okysličení pleti a pro intenzivnější hloubkové čištění. Eliminuje drobné vrásky, nadměrnou pigmentaci a jizvy, problémy pleti. Pleť je projasněná, sjednocená a září. Je čistá, jemná, znovu obnovená. 
 
1 hodina 30 minut
1.400,- Kč
Soin peeling Resurfasant + vit. C
 
Program pro intenzivní obnovu pleti s ampulí čistého vitamínu C. Je založen na peelingu 20% kyselinou glykolovou a salicylovou, mikrodermabrazi s minerálními krystalky. Vhodné pro mastnou, problematickou, hrubou, lesklou pleť, mdlou nebo kuřáckou pleť. Pro eliminaci drobných vrásek, nadměrné pigmentace a jizev. 
 
1 hodina 30 minut
1.700,- Kč
 
Sothys ošetření pro muže s ručním čištěním
 
Důkladná detoxikace a energetický rituál pro čistý vzhled pleti. Hydratace a anti - age. Očištění pleti, úprava obočí, čistící a energizující obličejová péče, čištění pleti pomocí dvou přípravků, ruční čištění, ampule s hydratačními a anti age účinky, masáž obličeje modelačním krémem, horní části hrudníku a trapéz, maska, krém.
 
1 hod.20minut
1.350,-Kč
 
 

1.100,- Kč

Nadstandardní kosmeceutické připravky Sothys ovlivňují i hlubší vrstvy pokožky a proto efekt na pleti přetrvává po delší dobu. Postupně se mění struktura pleti vyrazně mnohem dál, než je tomu u jiných typů ošetření. Intenzivní péče je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí řešit stav své pleti rychle, efektivně a užít si nezapomenutelný zážitek. 

 

Kde koupím produkt na domácí péči, aby se salonní kúra mohla podpořit? 

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde na vás čekají vyškolení profesionálové. Poradí vám a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti.