Zdravotní masáž 

Patří sem měkké techniky, mobilizace, akupresura, reflexní terapie, Dornova a Breussova metoda, manuální lymfoterapie dle zdravotnických zásad, cvičení proti bolestem zad, TČM- uvolňování blokád,  baňkování.

Přizpůsobuji zdravotní masáž podle vašich potřeb a střídám tak více zdravotních i východních technik, proto je tato masáž jedinečná a velmi účinná oproti jiným, klasickým masážím. 

Výše uvedenými technikami se zaměřuji především na oblast mezi lopatkami, sedací svaly a zónu kolem páteře kde je nejvíce reflexních bodů. Tím se pozitivně ovlivňuje nejen fyzické, ale i celkové psychické napětí . Tyto techniky doplňuji o rehabilitační prvky - přímé i nepřímé uvolnění krční páteře skrze reflexní terapii, stimulace reflexních bodů na plosce nohy, palce- souvisí s krční páteří, uvolňovací cvičení pro zvýšení flexibility svalů, vazů, šlach, kloubů. Díky poznatkům z Dornovy metody můžeme také páteř i klouby uvést do  fyziologicky správného postavení. 

Po masáži dochází k výraznému ovlivnění měkkých i hlubokých tkání a k mnoha regeneračním procesům.

 Pokud to bude možné, budete odcházet s  vyrovnanou pánví, uvolněnými zády a dobrou náladou. Navíc si můžete odnést doporučení čemu se vyhýbat, jak správně sedět, jak cvičit a jak celý proces efektivně podpořit.

 
 
Ceník:
    Při platbě sodexo poukázkami + 50,-Kč
Zdravotní masáže, ( nejen při bolesti zad ) ruce,  plosky nohy ( reflexologie) Terapie se vždy může lišit dle specifických potíží a potřeb. Když bude nutné, spojíme masáž s se zdravotním cvičením pro danou oblast.  60min.


 

700,-

předplatné:

10x60min.650,-

Celé tělo 90min. 1050- 
Celé tělo 


Akupresurní masáž obličeje + hlavy, šíje, uvolnění krční páteře 
k výběru: arganový, meruňkový a kokosový Bio olej + silice dle typu pleti (ylang ylang,levandule,litsea a další
120min.30min.


60min.
 

1350,-

předplatné:

10x120min.1250,-

 

400,-

 

700,-

           
Čínská masáž + baňkování
Úleva od bolesti, silná tlaková masáž s přesnými tlaky na spoušťové body, odstraňující potíže. + reflexní masáž plosek nohou při odpočinku s baňkami
 
Zdravotní masáž - měkké techniky, hloubková olejová masáž s tuina body, baňky + reflexní masáž plosek nohou
 
 

60min. 750,-

 

60min. 750,-

Hloubková masáž zad + léčebné baňkování na dráže MM (podél páteře)


Hloubková masáž 45 minut + léčebné baňkování 15 minut


 

                  35min. 400,-

                      

                       60min. 700,-

                 

                  

Pro komplexní řešení problému a při větších potížích se zády, doporučuji masáže absolvovat v délce min. 60 min.
 

Používám pouze kvalitní rostlinné masážní oleje a 100% éterické oleje (silice) Nobilis Tilia, které doporučuji i Vám k používání na doma, anebo k osvěžení v kanceláři či v autě. Nabízím Vám je se slevou 10% s možností osobního odběru u mě. 

Více na www.nobilis.cz

Objednávky na radka.kajsova@gmail