Zdravotní masáž 

Patří sem měkké techniky, mobilizace, akupresura, reflexní terapie, Dornova a Breussova metoda, manuální lymfoterapie dle zdravotnických zásad, cvičení proti bolestem zad, TČM- uvolňování blokád,  baňkování.

Přizpůsobuji zdravotní masáž podle vašich potřeb a střídám tak více zdravotních i východních technik, proto je tato masáž jedinečná a velmi účinná oproti jiným, klasickým masážím. 

Výše uvedenými technikami se zaměřuji především na oblast mezi lopatkami, sedací svaly a zónu kolem páteře kde je nejvíce reflexních bodů. Tím se pozitivně ovlivňuje nejen fyzické, ale i celkové psychické napětí . Tyto techniky doplňuji o rehabilitační prvky - přímé i nepřímé uvolnění krční páteře skrze reflexní terapii, stimulace reflexních bodů na plosce nohy, palce- souvisí s krční páteří, uvolňovací cvičení pro zvýšení flexibility svalů, vazů, šlach, kloubů. Díky poznatkům z Dornovy metody můžeme také páteř i klouby uvést do  fyziologicky správného postavení. 

Po masáži dochází k výraznému ovlivnění měkkých i hlubokých tkání a k mnoha regeneračním procesům.

 Pokud to bude možné, budete odcházet s  vyrovnanou pánví, uvolněnými zády a dobrou náladou. Navíc si můžete odnést doporučení čemu se vyhýbat, jak správně sedět, jak cvičit a jak celý proces efektivně podpořit.

 
 
Ceník:
     
Zdravotní masáže, ( nejen při bolesti zad ) ruce,  plosky nohy ( reflexologie) Terapie se vždy může lišit dle specifických potíží a potřeb. Když bude nutné, spojíme masáž se zdravotním cvičením pro danou oblast.  60min.


 

850,-

Celé tělo  90min. 1200- 
Celé tělo 






Akupresurní masáž obličeje + hlavy, šíje, uvolnění krční páteře 
k výběru: arganový, meruňkový a kokosový Bio olej + silice dle typu pleti (ylang ylang,levandule,litsea a další
Účinná terapie při bolestech hlavy
120min.







60 min.




 

1500,-

 

 

 

1000,-

 

 

           
Hloubková zdravotní masáž + reflexní terapie
Zahrnuje měkké techniky, uvolnění fascií, úponů a na svalových vláknech vznikajících trigger pointů, účinně řešící vznikající bolesti. Reflexní terapii, která uvolnění napomáhá. Dle potřeby baňkování, cvičení, mobilizace. Tato masáž je velmi intenzivní.
60 min. 

1000

Zdravotní masáž zad + léčebné baňkování na dráze MM (podél páteře)


Zdravotní masáž 45 minut + relaxace při baňkování 15 minut

Zdravotní masáž 45 minut, baňkování 15 minut + 15minut reflexní masáž plosky nohy při relaxaci u baňkování


 

30min.       600

                       

         60min.         1000     

   

                                               60 min.     1200

                  

Pro komplexní řešení problému a při větších potížích se zády, doporučuji masáže absolvovat v délce min. 60 min.
Z důvodu vysoké kapacity klientů již objednávám pouze ty, kteří si zaplatí balíček min.3 masáží dopředu a to na v kontaktech uvedené číslo účtu. Je to nejen pro komplexnost terapie, ale také pro dodržení příchodu na dohodnutý termín. Děkuji za pochopení. 
 
 
K masážím používám pouze kvalitní rostlinné masážní oleje ( již pouze kokosový olej ) a 100% éterické oleje (silice) Nobilis Tilia.

Více na www.nobilis.cz

Objednávky na radka.kajsova@gmail