Relaxační masáže

 

Relaxačně zdravotní masáž + aromaterapie 

Tato masáž se doporučuje při nervovém vypětí a při nespavosti. Silice pronikají přes pokožku do hlubších vrstev tkáně a odtud do krve a celého organismu. Současně působí prostřednictvím dýchacích orgánů na nervová centra v mozku. Dochází tak dle výběru silice k odstranění stresu, únavy, deprese, zlepšuje spánek, posiluje imunitní systém apod. Vyberte si vhodnou silici, kterou právě potřebujete. Používám pouze kvalitní, 100% silice od Nobilis Tilia v kombinaci s kokosovým olejem.

Ceník:

celé tělo 60 min. 950,-
celé tělo

90 min

1400,-

celé tělo 120min. 1700,-

Jednodruhový olej k výběru, nebo si nechte namíchat vhodnou kombinaci:

Eukalyptus citronovonný Je velmi účinným olejem na uvolnění kloubů, svalů a páteře a při revmatických potížích. 

Grapefruit: Příjemná svěží hořce kořenná vůně. Olej pročišťuje lymfatický systém a napomáhá vylučování toxinů (celulitida, otoky, nadváha, arterioskleróza), posiluje a čistí zažívání (zácpa, bolesti hlavy způsobené pomalým zažíváním), uvolňuje nervové napětí, úzkost a deprese. Nevystavujte pokožku přímému slunci ani soláriu 12 hodin po použití oleje.

Lemongras: Protiplísňový účinek. Používá se na neuralgie, bolesti a pohmožděniny, osvěžuje, pročišťuje, pomáhá koncentraci. 

Rozmarýn: Všestranný olej pro posílení organizmu, pomáhá rozproudit energii a krevní oběh, prohřívá a zvyšuje krevní tlak, zlepšuje koncentraci a paměť, účinný při melancholii, únavě a nervovém vyčerpání, povzbuzuje, zahání úzkost, pomáhá při chřipce a revmatismu, uvolňuje bolavé a namožené svaly.

Litsea: Osvěžující, protiinfekční, posilující koncentraci. Sladce citronová vůně s květovými podtóny. Výborný na unavené a oteklé nohy. Příjemně osvěžuje, působí proti únavě, depresi, sklíčenosti.

LevanduleVšestraně zklidňující, vhodná při nespavosti, migréně, chřipce, má výrazné hojivé účinky a pomáhá snižovat krevní tlak. Sladce bylinná, jemná, lehce květinová vůně. Všestranný olej vhodný k ošetření oděrek, spálenin a kožních onemocnění, zklidňuje a pomáhá při bolestech, srdečních a emočních obtížích od arytmie až po deprese, hysterii či nespavost, vhodný v těhotenství a pro děti.

 

Ajurvédská masáž horkým sezamovým olejem (dle potřeby doplněno o teplý rašelinový zábal či lávové kameny )

Z horkého sezamového oleje se uvolňují léčivé látky, prohřejí tělo a mají lepší schopnost proniknout do pórů pokožky, snadněji a hlouběji napomáhat k regeneraci.
Sezamový olej má protizánětlivou působnost v těle, váže toxiny a patří k silným antioxidantům. Tento olej má čistící a vyživující účinek na pokožku, tkáně a klouby. Jako jediný po třezalkovém oleji má schopnost pronikat hluboko do tkání, kloubů a tím je regenerovat. V Ájurvédě se považuje za velmi účinnou a jedinečnou metodu. Používá se zde větší množství sezamového oleje. Masáž je uvolňující, hloubková i povrchová. 
60 min.   950,-
                                                     90 min.  1300,-  ( možnost silice dle výběru )
120min.1600,-

 

Komplexní terapie 

Léčebná masáž s kombinací více technik - měkké techniky, zdravotní masáže, hloubkové masáže, olejové aromamasáže a reflexní terapie plosek nohou
  
60min.   950,-
120min. 1450,-
 
 
 

Masáž obličeje a hlavy antistress 

Masáž proti stresu je uvolňující masáž obličeje spojená s akupresurní technikou aplikovanou v oblasti obličeje, hlavy ( na přání), ramen a šíje. Zahrnuty jsou také protahovací manipulace v oblasti krku ( proti bolestem, uvolnění krční páteře ). Výborná prevence vrásek a napětí pokožky v obličeji. Používají se při ní ty nejkvalitnější oleje ( mandlový, kokosový ) - dle přání také silice ( levandule, santalové dřevo, směs uklidňujících silic Nobilis Tilia, směs proti migréně )

60 min. 950,- Kč

 

( Na všechna tělová ošetření je možno vystavit dárkový poukaz, fakturu zaměstnavateli, možno uplatnit  benefity sodexo - flexi pass )