Chtěla bych Vám tímto přiblížit, komu se to vlastně svěřujete do rukou:

Jmenuji se Radka Kajšová a již deset let se věnuji alternativním technikám v oblasti terapie pro uvolnění těla. Zaměřuji se především na zdravotní masáže, které doplňuji a kombinuji s rehabilitačními prvky –přímé i nepřímé uvolnění krční páteře skrze reflexní terapii, dle potřeby stimulace příslušných reflexních bodů na plosce nohy, uvolňovací cvičení pro zvýšení flexibility svalů, používám měkké techniky, mobilizační techniky, rehabilitační prvky, reflexní terapii, Dornovu metodu, Breussovu metodu, rehabilitační cvičení proti bolestem zad, TČM- uvolňování blokád, baňkování, čínskou masáž Tui Na body, kombinuji také tradiční thajské masážní techniky i relaxační masáže.

Zaměřuji se především na oblasti kolem páteře kde je nejvíce reflexních bodů, oblast mezi lopatkami, klíčovým úsekům křížokyčelního kloubu a uvolnění bedro-kyčlo-stehenních svalů, tedy důležitý střed těla. Tím se pozitivně ovlivňuje nejen fyzické, ale i celkové psychické napětí. Díky poznatkům z Dornovy metody mohu pomoci uvést páteř i klouby do fyziologicky správného postavení. 

Zdravotní masáž přizpůsobuji podle vašich potřeb a střídám při ní více technik, které tímto způsobem působí synergicky s maximálním důrazem na tu část těla, která to nejvíce potřebuje. Zároveň se uvolňují místa, která jsou s danou oblastí propojená. Např.krční páteř s oblastí kříže. Je cíleně prospěšná a uvolňující.

Dále se věnuji manuální lymfoterapii dle zdravotnických zásad, kterou jsem studovala u pana Josefa Hanycha, žáka Mudr.Bechyněho a dále o několik let později u paní Jany Dobiaš, která byla také žakyní doktora Bechyněho. Touto metodou se zabývám nejdéle a to od roku 2006. Doporučuji nejen ze zdravotních důvodů,( bolesti hlavy, otoky apod.) ale také jako preventivní, či velmi příjemnou, jemnou relaxační záležitost.

Zajímám se o tradiční čínskou medicínu (TČM), Ajurvédu a o výživu dle těchto principů, kterou jsem studovala u Mgr.Martina Jelínka. Sestavuji také komplexní individuální jídelníčky dle výše zmíněných a dalších principů se zaměřením na protizánětlivou stravu. Jednoduše proto, abyste se cítili zdraví a plní energie. 

Mojí největší zálibou je však má práce samotná. Využívám všech možností se v ní nadále vzdělávat a zdokonalovat a tím Vám poskytovat co nejlepší a nejkvalitnější péči. 

Jsem nadšená, pokud odcházíte s pocitem viditelné úlevy, zároveň plni energie, a když se s radostí vracíte odpočinout si a načerpat síly nové. To vše přináší do mého života radost a o to se s Vámi ráda podělím.

Moc mě těší Vaše rozhodnutí udělat pro sebe, pro své JÁ, něco víc. Ráda Vám pomohu celkově se uvolnit, protáhnout, zklidnit mysl a dopřát vám víc, než čekáte. Pro komplexní péči se můžete nechat hýčkat u kosmetického ošetření Sothys. Sothys má svůj výzkum a laboratoře, patentované účinné látky s vysokou koncentrací, mimořádnou kvalitu, špičkovou vstřebatelnost a účinnost, která nekolísá. Přijďte se o ní přesvědčit. 

Krásný den!

Nová informace: Vzhledem k plné kapacitě již dále nepřijímám nové zákazníky na masáže. Děkuji za pochopení.

 

Radka Kajšová

 

 

   Mé motto: Buď lidem prospěšný. Není-li člověk prospěšný druhým, nemá jeho život smysl.