Kniha návštěv

Kosmetika

EVA 09.02.2020
V životě jsem nezažila tak příjemné pocity z kosmetiky jako u Radky. Ta dokonalá souhra jejich rukou, úžasné masáže ( je vidět, že se jimi dlouhodobě zabývá ), pečlivosti a důkladnosti ošetření je nezapomenutelná. Chodím k ní již několik let a nikdy se mi nestalo, že by pocity z ošetření byly jiné anebo péče nějak ošizena. A co víc, moje pleť se natolik zlepšila, že již ani nechci měnit tuto skvělou kosmetiku a utrácet své peníze tam, kde kosmetika jednoduše nefunguje, anebo asi trochu účinná bude, ale pouze na krátkou chvíli. Již bych neměnila a doporučuji!

Lymfodrenáž

Miroslav Zenker 24.05.2019
Patřím mezi klienty, kteří on-line vyhledávali lymfoterapeuta k završující rehabilitaci po artroskopické operaci (vnitřního menisku kolena), a to ve fázi kdy chirurg, jenž operaci provedl říkal, že je třeba lymfaticky dorehabilitovat měkké tkáně obou dolních končetin v důsledku setrvalých otoků od kolen po nárty a kotníky.
Po seznámení se s nabídkou Studia DELICIA, vedené v Praze 4 terapeutkou Radkou Kajšovou, jsem si přečetl i recenze návštěvníků studia. Ty byly veskrze pozitivní. A tak i já hned po prvních dvou návštěvách konstatuji s údivem, že v Praze existuje skromné studio s takovými pozitivními vjemy z rehabilitace Radky Kajšové. Ta, která mne ihned přesvědčila jen na úseku lymfoterapeuta o kvalitní aplikaci manuální lymfoterapie v podobě metody z kuchyně zakladatele této terapie v Čechách, MUDr. Bechyněho. Předzvěstí tohoto skvělého zážitku po cestě z metra Budějovická mne v tomto jarním čase příznačně doprovázel kvetoucí a úžasně vonící šeřík. Vůně šeříku se také hned za dveřmi studia proměnila v laskavé přijetí a následné lymfoterapeutické kroky, signalizující okamžitou úlevu v dolních končetinách.
S plným přesvědčením se tak připojuji k dlouhé řadě spokojených klientů z rehabilitace u slečny Radky.
A s plnou vážností jí skládám poklonu nad schopností ve službách fyzioterapie.
Radko, díky za toto poznání.
Ing.Miroslav Zenker

Nej masáž !!

Věra M. 15.07.2017
Radko, jste nejlepší v tom co děláte. Za to Vám obrovský dík !!!

A navíc vždy usměvavá. Těším se na další masáže.

Děkuji.

Věra

Doporučení

Mudr. Frantisek Pazourek 10.02.2017
Již několik let, přesněji sedm let jsem v péči této milé sestřičky a díky jejímu přístupu a výborné rehabilitaci jsem v dokonalé kondici. Mnohokrát děkuji. Pazourek

Velká pochvala

M.E. 22.08.2015
Byl jsem Poprvé na masáži u vás 18. 08. a musím konstatovat že to bylo perfektní a Musím to pochválit.
Má velká pochvala za profesionalitu, porozumění, těším se na dalši návštěvu.
M.E.

Spokojená klientka

Rosová 20.08.2015
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala paní Kajšovo za profesionální i osobní přístup . Mohu jen doporučit každému, S její pomocí to šlo opravdu dobře. Rosová

Celková masáž

Sýkorová 20.08.2015
Děkuji Vám za úžasnou celkovou masáž.a po vaší masáži se cítím skvěle odpočatá.Jste jedena z mála,která dělá masáže poctivě.Ještě jednou děkuji.

Děkuji

Zuzana Stiborova 20.08.2015
Děkuji za perfektní masáž, úleva a příjemné uvolnění, jsem ráda že jsem Vás poznala. :)

Nadstandard - profesionalita

Ivan 08.07.2015
Za svůj život jsem masáží a terapií prošel mnoho, u Radky však musím hovořit jen v superlativech. Ruce které vědí kam sahnout a kde pracovaly je výsledek stoprocentní.
Přívětivé jednání, dokonalá práce, profesionalita. Radko děkuji i touto cestou. IŠ.

Profesionální práce. Ztělesněný anděl.

Dana K. 28.05.2015
Slovy se nedá vyjádřit má spokojenost s prací sl. Radky!!! Její osoba je spojení absolutní profesionality s duší neskutečně dobrého člověka. Její péče, lidský přístup, pro mě ztělesňuje na této planetě ráj o kterém nikdo nevíme zda existuje či ne. A proto budu tuto andělskou bytost navštěvovat pravidelně, abych si tohoto ráje plnými doušky užívala na Zemi! A mohu s čistým svědomím tvrdit, že u slečny Radky ráj na Zemi existuje! Doporučuji úplně všem!
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek