Kniha návštěv

Doporučení

Mudr. Frantisek Pazourek 10.02.2017
Již několik let, přesněji sedm let jsem v péči této milé sestřičky a díky jejímu přístupu a výborné rehabilitaci jsem v dokonalé kondici. Mnohokrát děkuji. Pazourek

velká pochvala

M.E. 22.08.2015
Byl jsem Poprvé na masáži u vás 18. 08. a musím konstatovat že to bylo perfektní a Musím to pochválit.
Má velká pochvala za profesionalitu, porozumění, těším se na dalši návštěvu.
M.E.

Spokojená klientka

Rosová 20.08.2015
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala paní Kajšovo za profesionální i osobní přístup . Mohu jen doporučit každému, S její pomocí to šlo opravdu dobře. Rosová

celková masáž

Sýkorová 20.08.2015
Děkuji Vám za úžasnou celkovou masáž.a po vaší masáži se cítím skvěle odpočatá.Jste jedena z mála,která dělá masáže poctivě.Ještě jednou děkuji.

Děkuji

Zuzana Stiborova 20.08.2015
Děkuji za perfektní masáž, úleva a příjemné uvolnění, jsem ráda že jsem Vás poznala. :)

Nadstandard - profesionalita

Ivan 08.07.2015
Za svůj život jsem masáží a terapií prošel mnoho, u Radky však musím hovořit jen v superlativech. Ruce které vědí kam sahnout a kde pracovaly je výsledek stoprocentní.
Přívětivé jednání, dokonalá práce, profesionalita. Radko děkuji i touto cestou. IŠ.

Profesionální práce. Ztělesněný anděl.

Dana K. 28.05.2015
Slovy se nedá vyjádřit má spokojenost s prací sl. Radky!!! Její osoba je spojení absolutní profesionality s duší neskutečně dobrého člověka. Její péče, lidský přístup, pro mě ztělesňuje na této planetě ráj o kterém nikdo nevíme zda existuje či ne. A proto budu tuto andělskou bytost navštěvovat pravidelně, abych si tohoto ráje plnými doušky užívala na Zemi! A mohu s čistým svědomím tvrdit, že u slečny Radky ráj na Zemi existuje! Doporučuji úplně všem!

Konečně!

Lenka H. 19.05.2015
Konečně jsem našla to, co jsem téměř 5let v Praze hledala a nenacházela. Kvalitní, dokonalá masáž. Odcházela jsem absolutně odpočatá, uvolněná a s dalším termínem návštěvy :) Žádné patlání, ťapkání, ale poctívá masáž, co vám uvolní ztuhlé svaly a budete odcházet jako noví :)

Trefa!!

Jaroslav U. 27.04.2015
Navštívil jsem už několik masážních studií, ale všude mi něco, více či méně, chybělo. Až mi syn doporučil a rovnou i zakoupil poukaz do studia Delicia ke slečně Radce. Musím říct, že to byla trefa! To byla ta pravá masáž pro moje záda. Byl jsem a jsem nadšen, rozhodně mám jasno kam budu i nadále chodit. Vřele slečnu Radku doporučuji všem, co mají potíže s páteří - má zlaté ruce. A je
i velmi milý a vstřícný člověk se kterým je příjemné pobýt.

Velmi profesionálne

Zuzana Štelbacká 23.02.2015
Ze zdravotních důvodů jsem byla nucena vyhledat profesionální lymfodrenáž. U sl.Skovajsové najdete vysoce profesionální přístup. Její práce má obrovské výsledky, můžu doporučit. V případě, že potřebujete po odebrání uzlin, z důvodu rakoviny lymfodrenáž, Radku určitě navštivte. Garantuji, že Vám pomůže. Já ji moc děkuji. Těším se na Vás, Radko.
<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek