Kniha návštěv

velká pochvala

M.E. 22.08.2015
Byl jsem Poprvé na masáži u vás 18. 08. a musím konstatovat že to bylo perfektní a Musím to pochválit.
Má velká pochvala za profesionalitu, porozumění, těším se na dalši návštěvu.
M.E.

Spokojená klientka

Rosová 20.08.2015
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala paní Kajšovo za profesionální i osobní přístup . Mohu jen doporučit každému, S její pomocí to šlo opravdu dobře. Rosová

celková masáž

Sýkorová 20.08.2015
Děkuji Vám za úžasnou celkovou masáž.a po vaší masáži se cítím skvěle odpočatá.Jste jedena z mála,která dělá masáže poctivě.Ještě jednou děkuji.

Děkuji

Zuzana Stiborova 20.08.2015
Děkuji za perfektní masáž, úleva a příjemné uvolnění, jsem ráda že jsem Vás poznala. :)

Nadstandard - profesionalita

Ivan 08.07.2015
Za svůj život jsem masáží a terapií prošel mnoho, u Radky však musím hovořit jen v superlativech. Ruce které vědí kam sahnout a kde pracovaly je výsledek stoprocentní.
Přívětivé jednání, dokonalá práce, profesionalita. Radko děkuji i touto cestou. IŠ.

Profesionální práce. Ztělesněný anděl.

Dana K. 28.05.2015
Slovy se nedá vyjádřit má spokojenost s prací sl. Radky!!! Její osoba je spojení absolutní profesionality s duší neskutečně dobrého člověka. Její péče, lidský přístup, pro mě ztělesňuje na této planetě ráj o kterém nikdo nevíme zda existuje či ne. A proto budu tuto andělskou bytost navštěvovat pravidelně, abych si tohoto ráje plnými doušky užívala na Zemi! A mohu s čistým svědomím tvrdit, že u slečny Radky ráj na Zemi existuje! Doporučuji úplně všem!

Konečně!

Lenka H. 19.05.2015
Konečně jsem našla to, co jsem téměř 5let v Praze hledala a nenacházela. Kvalitní, dokonalá masáž. Odcházela jsem absolutně odpočatá, uvolněná a s dalším termínem návštěvy :) Žádné patlání, ťapkání, ale poctívá masáž, co vám uvolní ztuhlé svaly a budete odcházet jako noví :)

Trefa!!

Jaroslav U. 27.04.2015
Navštívil jsem už několik masážních studií, ale všude mi něco, více či méně, chybělo. Až mi syn doporučil a rovnou i zakoupil poukaz do studia Delicia ke slečně Radce. Musím říct, že to byla trefa! To byla ta pravá masáž pro moje záda. Byl jsem a jsem nadšen, rozhodně mám jasno kam budu i nadále chodit. Vřele slečnu Radku doporučuji všem, co mají potíže s páteří - má zlaté ruce. A je
i velmi milý a vstřícný člověk se kterým je příjemné pobýt.

Velmi profesionálne

Zuzana Štelbacká 23.02.2015
Ze zdravotních důvodů jsem byla nucena vyhledat profesionální lymfodrenáž. U sl.Skovajsové najdete vysoce profesionální přístup. Její práce má obrovské výsledky, můžu doporučit. V případě, že potřebujete po odebrání uzlin, z důvodu rakoviny lymfodrenáž, Radku určitě navštivte. Garantuji, že Vám pomůže. Já ji moc děkuji. Těším se na Vás, Radko.

Skvělá masáž!

M. 14.01.2015
Ještě jedno děkuji za skvělou masáž, pomoci od bolesti zad a za užitečné rady. Brzy jistě naviděnou!
<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek