Kniha návštěv

Profesionální práce. Ztělesněný anděl.

Dana K. 28.05.2015
Slovy se nedá vyjádřit má spokojenost s prací sl. Radky!!! Její osoba je spojení absolutní profesionality s duší neskutečně dobrého člověka. Její péče, lidský přístup, pro mě ztělesňuje na této planetě ráj o kterém nikdo nevíme zda existuje či ne. A proto budu tuto andělskou bytost navštěvovat pravidelně, abych si tohoto ráje plnými doušky užívala na Zemi! A mohu s čistým svědomím tvrdit, že u slečny Radky ráj na Zemi existuje! Doporučuji úplně všem!

Konečně!

Lenka H. 19.05.2015
Konečně jsem našla to, co jsem téměř 5let v Praze hledala a nenacházela. Kvalitní, dokonalá masáž. Odcházela jsem absolutně odpočatá, uvolněná a s dalším termínem návštěvy :) Žádné patlání, ťapkání, ale poctívá masáž, co vám uvolní ztuhlé svaly a budete odcházet jako noví :)

Trefa!!

Jaroslav U. 27.04.2015
Navštívil jsem už několik masážních studií, ale všude mi něco, více či méně, chybělo. Až mi syn doporučil a rovnou i zakoupil poukaz do studia Delicia ke slečně Radce. Musím říct, že to byla trefa! To byla ta pravá masáž pro moje záda. Byl jsem a jsem nadšen, rozhodně mám jasno kam budu i nadále chodit. Vřele slečnu Radku doporučuji všem, co mají potíže s páteří - má zlaté ruce. A je
i velmi milý a vstřícný člověk se kterým je příjemné pobýt.

Velmi profesionálne

Zuzana Štelbacká 23.02.2015
Ze zdravotních důvodů jsem byla nucena vyhledat profesionální lymfodrenáž. U sl.Skovajsové najdete vysoce profesionální přístup. Její práce má obrovské výsledky, můžu doporučit. V případě, že potřebujete po odebrání uzlin, z důvodu rakoviny lymfodrenáž, Radku určitě navštivte. Garantuji, že Vám pomůže. Já ji moc děkuji. Těším se na Vás, Radko.

Skvělá masáž!

M. 14.01.2015
Ještě jedno děkuji za skvělou masáž, pomoci od bolesti zad a za užitečné rady. Brzy jistě naviděnou!

Super masáže

Anna M. 25.11.2014
V životě jsem absolvovala hodně masáží, ale tak perfektně a profesionálně provedené, jako u sl. Radky, ne. Děkuji za příjemné zážitky, k tomu přidaný úsměv, milé slovo. Teď už vím, co to znamená, když se řekne "zlaté české ručičky". Přeji hodně spokojených klientů, pevné zdraví a ať Vám ten úsměv a optimismus vydrží.

Profesionalita

Martin 18.09.2013
Děkuji za perfektní masáž a načerpání energie. Zkusil jsem mnoho masáží ale tato byla jedna z nejlepších.

Štěstí....

Sylvia Matoušková 16.08.2012
...štěstí, že jsem Vás poznala ... štěstí, že svět je plný krásných a dobrých lidí... a také štěstí, že tento pocit umíme rozpoznat a ocenit..

rehabilitační ošetření

Sedláček 21.06.2011
Velmi Vám děkuji za pomoc s bolestmi zad. Byl jsem překvapen za rychlou pomoc a všechno bylo naprosto perfektní. A děkuji za čaj. :-) Naviděnou v příštím termínu. ;)

děkuji Vám Radko

Janáková 24.03.2011
Tomu říkám profesionální přístup. Byla jsem nadmíru spokojená. PJ
<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek